URINEFREEurinefree

UrineFree jest produktem „wszystko w jednym”, który skutecznie i kompleksowo likwiduje zabrudzenia moczem. Działa na wszystkie rodzaje moczu- ludzki, koci, psi, koński oraz na mocz innych zwierząt.

Każdy rodzaj moczu składa się z mocznika, urochromu i kryształków kwasu moczowego. Niektóre, ogólne środki czyszczące mogą usuwać składniki rozpuszczalne w wodzie (mocznik i urochrom), ale pozostawiają nierozpuszczalne kryształki kwasu moczowego, który utrzymuje plamy i nieprzyjemny zapach. Kryształki te przylegają do powierzchni i są bardzo trudne do zlokalizowania. Każda wilgoć powoduje uaktywnienie kryształków i zapach powraca. Bioenzymatyczna formuła UrineFree likwiduje mocznik, składniki urochromu oraz powoduje pochłanianie kryształków kwasu moczowego, skutecznie i trwale eliminując zarówno plamy z moczu, jak i jego zapach.

UrineFree nie zawiera żadnych niebezpiecznych składników, jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt, w pełni biodegradowalny i przyjazny środowisku.

UrineFree można stosować na większości powierzchni miękkich w domu oraz na powierzchniach twardych takich jak: drewno, ceramika, marmur, beton.

W przypadku starych plam z moczu może być konieczne powtórzone stosowanie. Podczas czyszczenia plama może się nasilać- wskazuje to na wydobywanie się moczu na powierzchnię. Należy wtedy pozostawić zabrudzone miejsce nasączone preparatemUrineFree tak długo, jak to możliwe. Gdy występuje silne parowanie (np. w przypadku dużego nasłonecznienia zabrudzonego miejsca), pomocne może być plastikowe przykrycie.