tena
seni-men-super

SENI MEN SUPER 

Małe wkłady anatomiczne dla mężczyzn
seni-men-6kropelek

paczka-seni-men-super

Oddychające, anatomiczne wkładki urologiczne Seni Man stworzone zostały z myślą o mężczyznach prowadzących aktywny tryb życia, ceniących sobie komfort i bezpieczeństwo połączone z dyskrecją.Wkładki doskonale dopasowują się do ciała, dzięki czemu są niewidoczne pod ubraniem.

Szczególne cechy:

chłonność - wkład chłonny z superabsorbentem dopasowanie - anatomiczny kształt, unikalne rozwiązania, dzięki którym członek nie jest narażony na ucisk.
dyskrecja - niewielkie rozmiary wkładek Normal i Active; specjalna właściwość Odour Stop redukuje powstawanie nieprzyjemnego zapachu.
komfort - anatomiczny kształt, miękka warstwa zewnętrzna (laminat oddychający) i przyjemna w dotyku włóknina wewnętrzna.
bezpieczeństwo - "oddychalność"; brak elementów lateksowych zmniejsza ryzyko reakcji alergicznych (Latex Free); specjalne falbanki w rozmiarze Active.
 

 

Rozmiar

Chłonność

Opakowanie

Orientacyjna cena za sztukę

40x9 cm

800 ml

20 szt

1,00 zł

 

Wkłady Anatomiczne dostępne są w refundacji nfz

 Kod środka
Kryteria przyznania
Nazwa środka

Limit

Refundacja NFZ

P.100

choroba nowotworowa przebiegająca w postaci owrzodziałych lub krwawiących guzów krocza lub okolicy krzyżowej; przetoki nowotworowe lub popromienne; nietrzymanie stolca lub moczu w wyniku chorób nowotworowych; do 60szt na miesiąc

Wkłady Anatomiczne

77 zł

100 %

P.101

neurogenne i nieneurogenne nietrzymania moczu lub stolca (z wyłączeniem wysiłkowego nietrzymania moczu) i występowanie co najmniej jednego z kryteriów: - głębokie upośledzenie; do 60szt na miesiąc

Wkłady Anatomiczne

90 zł

70 %

Osoby uprawnione do wystawiania zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne: Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie chirurgii ogólnej; Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie chirurgii dziecięcej; Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie chirurgii onkologicznej; Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie onkologii klinicznej lub lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie chemioterapii nowotworów; Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie onkologii klinicznej lub onkologii i hematologii dziecięcej; Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie geriatrii.

Dowiedz się jak uzyskać refundacją NFZ >>

  • instr-seni man super
  • pu-1mspu-2popu-3pipu-4ur