1piel

 

Pieluchomajtki

są to inaczej pieluchy dla dorosłych lub dzieci powyżej 3 roku życia z problemem nietrzymania moczu i/lub kału. Pieluchomajtki zapewniają ochronę i dają komfort samopoczucia każdego dnia osobom potrzebujących. Wybór odpowiedniego produktu zależny jest od stopnia inkontynencji osoby oraz od tego czy jest ona samodzielna, czy może  potrzebuje pomocy przy zakładaniu pieluchomajtek, czy też jest osobą obłożnie chorą. Pieluchomajtki dla dorosłych polecane są przy średnim i ciężkim stopniu inkontynencji oraz dla osób obłożnie chorych. W dobrze zaopatrzonych SKLEPACH MEDYCZNYCH można nabyć pieluchomajtki różnych producentów takich jak:

lille           

Pielchomajtki te mogą różnić się od siebie stopniem chłonności, tabelą rozmiarów, budową, materiałem z jakiego są wykonane, sposobem zapinania czy też krojem. Profesjonalny personel nie będzie miał  problemu z doborem odpowiedniej ochrony na podstawie przeprowadzonego krótkiego wywiadu. Zapraszamy do zapoznania się z gama produktów oferowanych w naszych sklepach oraz do skorzystania z łatwego i precyzyjnego wyboru produktów za pomocą dostępnej APLIKACJI.

 

Pieluchomajtki dzienne Pieluchomajtki dzienne
Pieluchomajtki nocne Pieluchomajtki nocne

PAMIĘTAJ!

Osoby ubezpieczone w NFZ mogą skorzystać z refundacji na pieluchomajtki, pieluchy anatomiczne, wkłady anatomiczne lub podkłady.

ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIECEJ O REFUNDACJI KLIKNIJ TUTAJ.