1piel

 

Pieluchy anatomiczne

to inaczej bardzo duże wkładki anatomiczne. Przeznaczone są dla osób ze średnia i ciężka inkontynencja prowadzących aktywny tryb życia. Wyprofilowana forma zapewnia wygodę użytkowania dopasowując się do kształtu ciała, oferuje tym samym komfort i bezpieczeństwo Zakładanie i noszenie pieluch anatomicznych jest szczególnie łatwe przy wykorzystaniu majtek siatkowych. W przeciwieństwie do pieluchomajtek, rozmiar wyrobu należy dopasować do pacjenta pod kątem chłonności / stopnia nietrzymania moczu, a nie obwodu w pasie. Pieluchy anatomiczne należy mocować za pomocą majteczek siatkowych San Seni lub za pomocą bielizny. W dobrze zaopatrzonych SKLEPACH MEDYCZNYCH gdzie profesjonalny personel za pomocą krótkiego wywiadu, pomoże dobrać odpowiedni produkt adekwatny do stopnia inkontynencji osoby potrzebującej ochrony. W sklepach można nabyć pieluchy anatomiczne różnych producentów takich jak:

lille           

Mogą one różnić się od siebie stopniem chłonności, rozmiarem, budową, czy też materiałem z jakiego są wykonane. Zapraszamy do zapoznania się z gamą produktów oferowanych w naszych sklepach oraz do skorzystania z łatwego i precyzyjnego wyboru produktów za pomocą dostępnej APLIKACJI.

 

Pieluchy anatomiczne
Pieluchy anatomiczne

PAMIĘTAJ!

Osoby ubezpieczone w NFZ mogą skorzystać z refundacji na pieluchomajtki, pieluchy anatomiczne, wkłady anatomiczne lub podkłady.

ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIECEJ O REFUNDACJI KLIKNIJ TUTAJ.