WKŁADKI ANATOMICZNE (urologiczne)

 

WKŁADY ANATOMICZNE (urologiczne)

to wkłady dla osób aktywnych, niezależnych mających problem z tymczasowym popuszczaniem moczu. Projektowane są oddzielnie w wersjach dla kobiet i mężczyzn. Posiadają specjalny wkład niwelujący zapach moczu oraz zapobiegający rozwojowi bakterii. Dostępne są w wielu wariantach wielkości, chłonności i kształtu. Idealnie dostosowują się do kształtu ciała względem płci, dzięki czemu zapewniają dyskrecję, szczelność i maksymalną ochronę. W dobrze zaopatrzonych SKLEPACH MEDYCZNYCH gdzie profesjonalny personel za pomocą krótkiego wywiadu, pomoże dobrać produkt odpowiedniej wielkości i chłonności, adekwatnie do płci i stopnia nietrzymania moczu osoby potrzebującej ochrony. W sklepach można nabyć wkłady urologiczne różnych producentów takich jak:

Lille HealtCare, Ontex           

Mogą one różnić się od siebie stopniem chłonności, rozmiarem, budową, czy też materiałem z jakiego są wykonane. Zapraszamy do zapoznania się z gamą produktów oferowanych w naszych sklepach oraz do skorzystania z łatwego i precyzyjnego wyboru produktów za pomocą dostępnej APLIKACJI.

Wkłady anatomiczne dla mężczyzn
Wkłady anatomiczne dla mężczyzn
Wkłady anatomiczne dla kobiet
Wkłady anatomiczne dla kobiet

PAMIĘTAJ!

Osoby ubezpieczone w NFZ mogą skorzystać z refundacji na pieluchomajtki, pieluchy anatomiczne, wkłady anatomiczne lub podkłady.

ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIECEJ O REFUNDACJI KLIKNIJ TUTAJ.