1piel

 

Majtki chłonne tzw. Pantsy

są to pieluchomajtki dla dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia z problemem nietrzymanie moczu i/lub kału. Pomagając utrzymać kontrolę nad średnią i ciężką inkontynencją u osób aktywnych. Zapewniają ochronę i dają komfort samopoczucia każdego dnia. Pieluchomajtki są praktyczne i mogą być noszone jak zwykła bielizna. Zdejmuje się je odklejając boki. Wybór odpowiedniego produktu zależny jest od stopnia inkontynencji osoby. Można nabyć je w dobrze zaopatrzonych SKLEPACH MEDYCZNYCH takich jak można nabyć pieluchomajtki różnych producentów takich jak: 

lille           

Majtki chłonne mogą różnić się od siebie stopniem chłonności, tabelą rozmiarów, budową, materiałem z jakiego są wykonane, sposobem zapinania czy też krojem. Profesjonalny personel nie będzie miał  problemu z doborem odpowiedniej ochrony na podstawie przeprowadzonego krótkiego wywiadu. Zapraszamy do zapoznania się z gama produktów oferowanych w naszych sklepach oraz do skorzystania z łatwego i precyzyjnego wyboru produktów za pomocą dostępnej APLIKACJI.

 

Majtki chłonne dzienne Majtki chłonne dzienne
Majtki chłonne nocne Majtki chłonne nocne

PAMIĘTAJ!

Osoby ubezpieczone w NFZ mogą skorzystać z refundacji na pieluchomajtki, pieluchy anatomiczne, wkłady anatomiczne lub podkłady.

ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIECEJ O REFUNDACJI KLIKNIJ TUTAJ.