Środki pielęgnacyjne

TENA PIANKA MYJĄCA 400 ML

Delikatna pianka z poręcznym, higienicznym rozpylaczem. Podobnie jak krem (Wash Cream) jest to lekka i delikatna alternatywa dla środków do mycia zawierających mydło i wodę z tą różnicą, że nie wymaga spłukiwania. Regeneruje i chroni nawet bardzo wrażliwą skórę. Jest idealnym rozwiązaniem do pielęgnacji w nietrzymaniu moczu, gdy konieczne jest częste mycie.

TENA MYDŁO W PŁYNIE 500 ML TENA

Liquid Soap jest pachnącym, miękkimi mydłem w płynie przeznaczonym do mycia całego ciała. Łagodny i delikatny skład doskonale nadaje się do wrażliwej skóry lub częstego stosowania.

TENA SKIN LOTIN

Płyn do wrażliwej skóry - 500 ML TENA Skin Lotion to łagodny, nawilżający płyn dla wrażliwej skóry, który łatwo nakłada się na większych obszarach ciała. Jest wzbogacony naturalnymi substancjami nawilżającymi i wspomaga regenerację delikatnej skóry, dzięki czemu jest ona odpowiednio nawodniona, miękka i gładka.

TENA WASH CREAM

Delikatny krem myjący 3 w 1 - 1000 ml Bardzo popularny środek myjący, stanowiący łatwe w użyciu i skuteczne rozwiązanie dla opiekunów. Jest to delikatna alternatywa dla środków do mycia zawierających mydło i wodę. Regeneruje i chroni nawet bardzo wrażliwą skórę. Idealnie nadaje się do pielęgnacji w nietrzymaniu moczu, gdzie konieczne jest częste mycie. TENA Wash Cream jest łagodną emulsją przeznaczoną do mycia, regeneracji i ochrony skóry.

TENA ZINC CREAM

Ochronny krem cynkowy - 100 ml TENA Zinc Cream (krem cynkowy) oferuje antyseptyczną ochronę dla osób z bardzo delikatną skórą, zwłaszcza we wrażliwych okolicach krocza. Jest to produkt łagodzący, regenerujący i ochronny, a także wspomaga leczenie pęknięć i podrażnień skóry. Jest łatwy w użyciu, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla zapracowanych opiekunów.

TENA WET WIPES

Wilgotne chusteczki do oczyszczania a’48 szt Duże, miękkie ściereczki niezawierające alkoholu, sprzedawane w wygodnych opakowaniach. Specjalne włókna są nasączone płynem do delikatnego czyszczenia i nawilżania skóry oraz usuwania nieczystości z jej powierzchni. Ściereczka pozwala szybko, skutecznie i delikatnie czyścić okolice krocza przy każdej zmianie wkładu chłonnego oraz może być także pomocna przy delikatnym myciu całego ciała.

TENA SOFT WIPES

Miękkie chusteczki oczyszczające a’135 szt Bardzo miękkie i wytrzymałe celulozowe chusteczki są przeznaczone do szybkiego i delikatnego czyszczenia skóry. Są przeznaczone do pielęgnacji krocza, ale nadają się także do innych partii ciała i są bardziej higieniczne od rozwiązań materiałowych. Są dostępne w poręcznym pudełku, z którego można je łatwo wyciągać i wycierać zanieczyszczone miejsca. Mogą być używane wraz z kremem (Wash Cream) lub pianką (Wash Mousse) albo z wodą.

TENA Skin Cream  

Krem ochronny - 150 ML Wszechstronny krem z naturalnymi substancjami nawilżającymi i witaminą E. Zmiękcza i wygładza skórę oraz przywraca i utrzymuje jej naturalny poziom nawodnienia. Jest to idealny produkt dla osób starszych, których skóra jest wrażliwa i nadmiernie sucha.

TENA ŚLINIAK

Śliniaki zapewniające dużą czystość i higienę podczas posiłków.

TENA WASH GLOVE

Jednorazowe myjki z miękkiego i chłonnego materiału zaprojektowane tak, by chronić skórę dłoni osoby pielęgnującej. łączą delikatność tkaniny z wygodą rękawic.

MENALIND Pianka do oczyszczania skóry 400 ML

Szybkie i wydajne oczyszczanie silnie zabrudzonych części ciała przy dolegliwościach związanych z nietrzyma-niem moczu (stolca). Bez użycia wody. Z dodatkiem kreatyny wspomaga naturalny mechanizm ochronny skóry. Nowy neutralizujący zapach.

MENALIND Mydło w płynie 500 ML

Łagodne mycie skóry narażonej na podrażnienia z powodu długotrwałego leżenia w łóżku lub nietrzymania moczu (stolca). Przeznaczony dla osób w podeszłym wieku. Z dodatkiem panthenolu o właściwościach czyszczących. Z dodatkiem olejku migdałowego. Nowy neutralizujący zapach.

MENALIND Emulsja do ciała 500 ML

Służy do intensywnej pielęgnacji skóry narażonej na podrażnienia w skutek dolegliwości nietrzymania moczu długotrwałego leżenia w łóżku. Zawiera kreatynę. Wspomaga naturalny mechanizm ochronny skóry. Utrzymuje wilgotność skóry. Emulsja wodno -oleista.

MENALIND Krem ochronny do skóry 200 ML

Krem ochronny do skóry Ochrona miejsc intymnych uszkodzonej skóry przed działaniem szkodliwych substancji. Tworzy warstwę ochronną. Zawiera kreatynę. Wspomaga naturalny mechanizm ochronny skóry. Do profilaktycznego stosowania w przypadku odleżyn.

MENALIND Krem do rąk 200 ML

Służy do intensywnej pielęgnacji suchej lub zniszczonej skóry spracowanych dłoni. Zawiera kreatynę. Wspomaga naturalny mechanizm ochronny skóry;. Emulsja wodno – oleista. Z dodatkiem pielęgnacyjnego panthenolu i olejku migdałowego.

MENALIND Chusteczki nawilżone

Praktyczne, szybkie oczyszczanie intymnych części ciała przy dolegliwościach związanych z nietrzymaniem moczu (stolca). Bez użycia wody. Nie zawierają alkoholu. Są wyjątkowo duże i delikatne.

LINTEO Chusteczki nasączone 

Chusteczki nawilżane Linteo są przeznaczone do czyszczenia delikatnej skóry zwłaszcza w okolicach okrytych pieluchą. Wyciąg z rumianku i pantenol uspokajają i chronią przed powstaniem oparzeń.

BELLA Chusteczki nawilżane

Delikatne chusteczki Bella Baby delikatnie oczyszczają i nawilżają skórę, pozostawiając na skórze warstwę ochronną, zapobiegającą podrażnieniom. Idealne do pielęgnacji skóry niemowląt o skłonnościach do alergii i uczuleń - nie zawierają substancji zapachowych, mydła ani alkoholu, testowane dermatologicznie.

AnTicubit110

DR BETA Balsam AnTicubit 100 ML 

Naturalny balsam do pielęgnacji skóry narażonej na odleżyny i odparzenia. Zapobiega powstawaniu odleżyn i infekcji skóry. Łagodzi podrażnienia i stany zapalne. Wspomaga proces terapii i rekonwalescencji. Balsam zawiera jedynie naturalne składniki. Swoje właściwości zawdzięcza odpowiedniej, starannej opracowanej recepturze.

DR BETA Balsam AnTicubit 500 ML

Naturalny balsam do pielęgnacji skóry narażonej na odleżyny i odparzenia. Zapobiega powstawaniu odleżyn i infekcji skóry. Łagodzi podrażnienia i stany zapalne. Wspomaga proces terapii i rekonwalescencji. Balsam zawiera jedynie naturalne składniki. Swoje właściwości zawdzięcza odpowiedniej, starannej opracowanej recepturze.

Preparat przeciwodleżynowy PC30V

Preparat PC 30V jest przeznaczony do stosowania na skórę narażoną na ucisk i otarcia w celu zapobiegania podrażnieniom i stanom zapalnym. Jest także pomocny w przypadku już powstałych zmian na skórze wywołanych czynnikami mechanicznymi, chemicznymi jak również w oparzeniach I stopnia.